Degustacje Win

Wina węgierskie są ściśle związane z Bieszczadami. Na Podkarpaciu powstawały najbardziej wysunięte na południe Królestwa Polskiego składy win. W najlepszych dla Polski czasach nasze Państwo było jednym z największych importerów win węgierskich. Trafiały do nas wina m.in. z Tokaju, Egeru czy Matry – najstarszego regionu winiarskiego na Węgrzech. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdą Państwo głównie wina z tego kraju, z czego część jest specjalnie sprowadzana dla naszego lokalu.

Na degustację serdecznie zapraszamy grupy, które mają ochotę popróbować win węgierskich z profesjonalnym komentarzem. Z nami dowiesz się jak poprawnie pije się wino, jak się je produkuje i wiele innych ciekawostek dotyczących tego szlachetnego trunku. Mamy dla Państwa przygotowane dwa warianty degustacji.

Wariant podstawowy składa się z czterech lampek wina po 100 ml serwowanych jeden po drugim wraz z pełnym komentarzem na czas trwania degustacji na temat prawidłowego spożywania wina, jego produkcji i ciekawostek związanych z tym trunkiem. Po degustacji win serdecznie zachęcamy do zakupów próbowanych produktów.

W wariancie rozszerzonym znajdą Państwo dodatkowo poczęstunek składający się z regionalnych przysmaków. Mogą Państwo skosztować w trakcie degustacji fuczek łemkowskich, smalczyku z dzika na domowym wypieku, wędzonego sera naszej produkcji oraz „owoców lasu”.

Degustacja Win Bieszczady

Komentowanie jest wyłączone